Kamagra Jel Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

Cinsel problemler yaşayan çiftlerin cinsel sorunlarını en aza indirmek ve kaliteli bir cinsel yaşam olanağı sunmak için üretilmiş ereksiyon verici güçlü bir cinsel destek ürünü olan Orjinal Kamagra, bir erkeğin cinsel olarak uyarıldığı zaman, penise kan akışı artar ve penise daha fazla kan akışı sağlar.

Orjinal kamagra jel kullanırken önerilen doz, cinsel aktiviteden yaklaşık 1 saat önce 50 mg’dir. Orjinal kamagra 100 mg Etkililik ve toleransa bağlı olarak tavsiye ve etkiler göz önünde bulundurularak doz maksimum önerilen 100 mg dozuna çıkarılabilir veya 25 mg’a düşebilir. Orjinal kamagra jeli oda sıcaklığında, nem, ısı ve ışıktan uzakta 59-30 ° C (15-30 ° C) arasında saklayın. Orjinal Kamagra’yı çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Orjinal kamagranın kullanım olarak ise basit bir kullanımı vardır. İhtiyaç halinde bir adet sıvı jel alınır ve ağız yolu ile yutulur. Daha sonrasında ise yaklaşık olarak 1 saat ile 4 saat arasında etkisi bulunmaktadır. Bu süre zarfı içinde aktiviteye girebilirsiniz.


Orjinal Kamagra siparişi vermek için 0 545 230 74 39

Sipariş Ver